Bohaterowie


Alexandra Wesley - Urodzona 29 lutego 1996 r. Posiada czarne włosy i zielone oczy. Jest szczupła i wysportowana. Na swojej skórze ma kilka tatuaży. Bardzo trudno jej dogodzić. Jest zadziorna, wygadana, ma wielki temperament, jest twarda i nie da sobą pomiatać, zawsze dopina swego.... ale jest tez delikatna i bardzo łatwo, można ją zranić! Jednym słowem: opryskliwa, bezczelna, wygadana, pyskata. 
Ma dobre wyniki w nauce. Mieszka w Wielkiej Brytanii, ale jej rodzinnym krajem jest Polska, tam właśnie się urodziła.
Uwielbia grzebać w samochodach, motoryzacja to jej pasja.
Gdy musi pomyśleć, albo po porostu się jej nudzi przychodzi do warsztatu samochodowego swojego ojca grzebie w samochodach godzinami.
Ma młodszego o 2 min. brata bliźniaka Alana, a także starszego o 7 lat Christopha i młodszą siostrzyczkę Emilię, która w tym roku skończyła 5 lat.
Jej najlepszą przyjaciółką jest Livia.
Słucha wszystkiego związanego z Rock'iem i Metalem.
Ma swój styl i żyje według swoich zasad... przypomina w tym trochę kota ;P Ma swoją drogę, którą podąża i nikt na nią nie może wpływać.
W przyszłości chce przejąć zakład samochodowy ojca i zostać zawodowym kierowcą... Ma ciche marzenie zostaniem agentem :P
Posiada  Psa i wierzchowca. 

Livia Kings - Urodzona 11 września 1996r. Ma rudą do pasa czuprynę, która jest jej znakiem rozpoznawczym  i zielone oczy. Ma niezwykły głos. Uwielbia śpiewać i grać na gitarze... często zatraca się w muzyce. Pisze teksty piosenek i sama je śpiewa... Niekiedy pomaga jej Alex
Słucha Rocka, tak jak jej przyjaciółka Alex, obie mają dość wyrafinowany gust muzyczny. 
Jest dość bystra, uwielbia mieć rację, jest całkowitym przeciwieństwem Alex. Uwielbia marzyć i  chodzić po sklepach.
Uprawia szermierkę i ma w tym wiele osiągnięć. 
Traktują się z Alex jak siostry i są praktycznie nierozłączne.
Niedawno dowiedziała się, że ma starszego o rok brata przyrodniego Maćka.
Posiada świnkę morską... a teraz aż gromadkę. 

 
Alan Wesley - Urodzony 29 lutego 1996r. Młodszy brat bliźniak Alex.To czarnowłosy chłopak o ciemnych oczach i dość dobrze zbudowany. Czuje coś do Livi, ale nie umi z nią szczerze porozmawiać. 
Totalne przeciwieństwo siostry. Jego charakter jest dość skomplikowany... jest po części tak zadziorny jak siostra... lecz : Potrafić wyczuć sytuację i zamknąć się w odpowiednim momencie. Miły, opiekuńczy, chodź umi przygadać gdy trzeba zamknąć Alex. Prawdziwy skarb.
Kocha konie, po śmierci matki regularnie wyjeżdża do polski, aby jeździć konno u dziadków, którzy są w posiadaniu całej stadniny. Uwielbia długie wędrówki konno, kiedy to może zapomnieć o wszystkim.
Ma na swoim koncie wiele osiągnięć jeździeckich. W tym roku chce osiągnąć mistrzostwo Polski, a w najbliższym czasie i Europy.
Jest geniuszem nauki. 
W przyszłości che zostać weterynarzem, albo zawodowym jeźdźcem.
Posiada psa w raz z rodzeństwem i swojego wierzchowca. 

Emily Wesley - 6 września 2007r. Urocza pięciolatka. Posiada blond kręcone loki, i szare oczy po mamie. Urodziła się w dzień śmierci swojej mamy. W głębi swojej małej duszy obwinia się, że gdyby nie ona mama dalej by żyła. Bierze przykład z Aex. Ona ją wychowała i świeci dla niej przykładem. Emily chce być kropka w kropkę taka sama jak Alex. Nie zna matczynej miłości i uznała, że Alex ją zastąpi. 
Jest niezłym urwisem. Charakterkiem bardzo przypomina swoją starszą siostrę. 
Po uszy zakochana w chłopakach z 1D. 
Chce aby Louis został jej mężem. 
Uwielbia rysować. 
Zawsze chciała mieć małego kotka. 

 
Harry Styles - 1 luty 1994r. Jest w posiadaniu ciemnego kręconego czegoś, które potocznie nazwa owłosieniem czyli włosami. Posiada hipnotyzujące zielone oczy i sexi dołeczki. Dość zgrabnie zbudowany.
Ma niesamowity wokal, którego niejeden zazdrości. 
Jest wesoły, niezdarny, szybo się obraża, ciężko kapujący. Sklecenie jednego zdania zajmuje mu dobre pół minuty... co bardzo irytuje Livię.  
Przez sławę nie posiada  życia prywatnego. Każdy jego krok jest śledzony przez chieny lub namolne fanki. Jego ulubionym językiem jest hiszpański.
Jest w posiadaniu dwóch kotów.

 
Zayn Malik - Urodzony 12 stycznia 1993r.  Ma dość egzotyczne rysy, ciemną skórę i arabski wygląd. Ma czarne włosy przeważnie postawione na żelu, pełne usta dodają mu uroku. Ma dość dobrze wyrobione mięśnie.
Jego skórę zdobią przeróżne tatuaże, dla niego każdy z nich coś znaczy.
Uwielbia zatracać się w muzyce. Ma niesamowity głos, który umi pobudzić chór anielski. 
Bardzo nie lubi krytyki. Spotyka ją na każdym kroku i irytuje go, że Alex ciągle go krytykuje... ale w jakiś sposób intryguje go to. 
Wstydzi się tego, że jest uzależniony od patrzenia w lustro.
Jest spokojny ale nosi w sobie ukryte symptomy ADHD. 
Uwielbia dobrą zabawę z alkoholem. Potrafi świetnie tańczyć, ale ukrywa to. 
Irytują go ludzie zadufani w sobie... i osoby, które dociekają każdej intrygi.
Posiada psa. Louis Tomlinson - Przyszedł na świat 24 grudnia 1991 r. Posiada burzę brązowych włosów, które dodają mu uroku. Jego postawie ciała nie można nic zarzucić. 
Ma niezwykły głos, którego można pozazdrościć. 
Jest najstarszy z całej piątki, a zachowuje się jak dziecko. 
Uwielbia wygłupiać się z chłopakami, a najbardziej z Harry'm. Na 100% ma ADHD, tak jak jego przyjaciele. Miły, z całą głową pomysłów, zaradny. 
Ma szalone pomysły i to dlatego, tak intryguje dziewczyną. 
Zakochany po uszy w Eleanor - zresztą ze wzajemnością. 


Liam Peyne - Począł się 24 sierpnia 1993r. Posiada wiele niesfornych włosów, które raz są kręcone a raz proste. MA cudowny uśmiech i ciało. 
Jest najrozsądniejszy z całej piątki. Miły, zabawny... Ma dziwną manię zabawek i boi się łyżeczek. Uwielbia się wydurniać. 
Jego głos jest kojący i spokojny.
Nienawidzi hien, które nie pozwalają mu żyć normalnie i śledzą każdy jego krok. Opiekuńczy. 
Zakochany do nieprzytomności w Danielle, wiąże z nią wielkie plany. 
Nie lubi imprez z alkoholem jest abstynentem odkąd stracił nerkę. 
Uwielbia dobrze się bawić.  
Był w posiadaniu dwóch żółwi.


Niall Horan - 13 września 1993 r. Ma po prostu boskie blond włosy i hipnotyzujące błękitne oczy. Jego ciału nie da się nic zarzucić. 
Śmieje się praktycznie z każdej wypowiedzi... to jest taki śmiesznikchichotek :P 
Uwielbia grać na gitarze i cudnie mu to wychodzi. Jego wokalowi też nie można nic zarzucić. 
Jego wielką miłością jest jedzenie. Potrafi pochłonąć niezliczoną ilość pokarmu.  
Chłopak jest dość pobudzony emocjonalnie. Bardzo szybko go można zranić i równie szybko wpada w szał. Ale i tak jest kochany  i cholernie opiekuńczy. 
Chłopak posiada śmieszny irlandzki akcent, który tylko dodaje mu uroku. 
Lilith (Mike) Smith - 18 lat  Mała, energiczna i denerwująca. Pochodzi z USA i szczerze nienawidzi angielskiej pogody.
Jej mama jest lekarką, która nie preferuje tego, że córka wdała się w ojca i zachowuje się jak bezmózgi chłopak, a nie jak wyrafinowana dama.  
Jej ojciec pochodzi z Rosji  i jest policjantem. 
Dziewczyna mieszka ze swoim wujkiem Eric'iem. Przeprowadziła się do niego dlatego , że z matką zawsze skakały sobie do gardeł.
Mike uwielbiała motoryzację, ma własny warsztat samochodowy w garażu i bierze udział we wszystkich wyścigach samochodowych. Nienawidzi ograniczeń i ma tendencję do łamania zasad.Ludzie podejrzewają ją o ADHD. Uwielbia wszekie sporty, najbardziej Baseball i nienawidzi nauki.
    ***
Oczywiście z czasem zostaną dodani reszta bohaterów:D To na razie tylko namiastka :D 
Pozdrawiam <3 <3 <3   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz